מתנות לכנסים והשקות

אנחנו מתמחים במתנות מתוקות לכנסים והשקות שהאורחים שלכם יזכרו! ב- sweet logo תוכלו לשלב גם תכנים מסחריים והנעה לפעולה על גבי המוצר לתפוקה מיטבית של התקציב שלכם. 

המגוון שלנו זמין לכם במחירים תחרותיים שיורדים ככל שהכמות עולה! ניתן לרכוש כמות גדולה ולשמור אותם לאירועים עוקבים או ליהנות מהם כחלק מחווית הלקוח של המבקרים במקום.
בקטלוג שלנו מחכים עשרות מוצרים ממותגים שיראו נפלא עם המיתוג שלכם; סוכריות ממותגות, שוקולדים, סוכריות ומארזים אישיים למסטיק וסוכריות מנטה.

ממהרים? ספרו לנו כמה תהיו ומה התקציב שלכם ונחזור עם הצעת מחיר בדיוק בשבילכם

המלצת המערכת: כאן ניתן למצוא מגוון מוצרים אטרקטיביים לשימוש חוזר! האורחים שלכם ייקחו את המתנה שלכם הביתה ואתם תישארו בתודעה שלהם הרבה אחרי האירוע. תוכלו לבחור בין פחיות ממותגות במגוון גדלים, קופסאות מקוריות ועוד.

כיצד לבחור מתנות לכנסים והשקות?

בבחירת ממתקים ממותגים אירועים מרובי משתתפים כדאי לבחור במוצר שמתאים לקהל הרחב בטעמים פופלאריים. יהיה נבון גם לחשוב מראש על קהל היעד. באם מדובר באירועים משפחתיים העדיפו מוצרים על מקל או בממתקים בעלי שטח פנים גדול.
כשרות היא פקטור נוסף ששווה לקחת בחשבון, המוצרים שלנו כשרים וכוללים ממתקי פרווה איכותיים וטעימים.

כנסים והשקות נמדדים בתוצאות בשטח. כיצד הצלחתם לתרגם את ההשקעה שלכם לקהל לקוחות משלמים ו\או להגדלת החשיפה למותג או לשירות שלכם. כל יעד כזה מתחיל ונגמר בחוויה של הלקוח במהלך הכנס אך בעיקר אחריו, כשהוא יוצא "לעולם האמיתי" ונחשף לעשרות גירויים בלתי פוסקים. עדיין לא ניתן להאט את החיים אך תוכלו לתת להם מזכרת פיזית עם ממתקים ממותגים בלוגו שלכם. עם כל שימוש במוצר, המסר שלכם עובר.

מתנות לכנסים השקות

  • מתאים למגוון תקציבים 
  • כל המוצרים כשרים
  • שוקולד ממותג, ממתקים וסוכריות בתפזורת או במארזים
  • ייצור לפי הזמנה לפי הדרישות שלכם
  • אספקה מהירה לכל חלקי הארץ
  • המחיר יורד ככל שהיקף ההזמנה עולה
  • הנחה קבועה בכל הזמנה חוזרת

נשמח לעזור לכם למצוא את הבחירה מתאימה ביותר.  דברו איתנו :)