כאן תמצאו מתנות מקוריות וממותגות ליום האישה הבינלאומי שמתקיים מדי שנה בשמיני למרץ. אנחנו מתמחים במוצרים מקוריים שהופכים הוצאה להשקעה. כשאתם מעניקים לעובדים וללקוחות שלכם ממתקים ממותגים אתם משאירים את השירות שלכם בתודעה ומחזקים את תפיסת המותג של העובדים שלכם, הנכס החשוב ביותר לכל ארגון.


מתנות ליום האישה

זהו מועד גמיש המאפשר לכם לבחור בין מגוון רחב של ממתקים ממוגים בהתאם לתקציב, למעמד ולשירות.  ניתן לבחור בין סוכריות ממותגות, שוקולד ממותג, עוגיות מזל, סוכריות או מארזים.
כדי להתאים את המוצר ליום האישה, ניתן להוסיף הקדשה ייעודית על גבי המוצר או האריזה וגם להוסיף תמונות (במוצרים ייעודיי)

מתנות לעובדים ליום האישה

הממתקים שלנו מאפשרים לכם למקסם את התקציב עם מגוון מארזים ומוצרים איכותיים שיתקבלו בשמחה גם אצל הגברים שבצוות. פנקו את העובדים שלכם עם מתנה בסימן אישי או העניקו אותם לצד מוצר בשביל טאץ' אישי. ניתן להתאים את צבעי המוצר ליום האישה ו\או המותג שלכם לחוויה מלאה.

מתנות ללקוחות ליום האישה

הלקוחות שלכם ישמחו לשמוע מכם. נצלו את המועד כדי לומר להם תודה ולהזכיר להם שאתם שם. על מנת באמת למקסם את ההשקעה שלכם, שווה להזכיר לצד המתנה או על גביה גם מבצעים רלוונטיים, שירותים חדשים או כל דבר אחר שחשוב שידעו.  במגוון שלנו תמצו גם מוצרים לשימוש חוזר שהלקוחות שלכם ישמחו לשמור בבית או במשרד.