מתנות לפורים

פורים הוא אחד החגים האהובים על ילדים ומבוגרים כאחד, וכיאה לכך יותר ויותר חברות ועסקים בארץ מקפידים לתת במועד זה מתנות לעובדים, ללקוחות וספקים.
כאן ב-sweet logo תמצאו עשרות רעיונות למתנות מתוקות שיתאימו לכולם ובעיקר יאפשרו לכם לעשות את המקסימום עם התקציב שלכם ולקבל מוצר איכותי, טעים, ויוקרתי במיתוג שלכם.

ממהרים? ספרו לנו כמה תהיו ומה התקציב שלכם ונחזור עם הצעת מחיר בדיוק בשבילכם

מתנות לפורים, בהתאם לרוח החג, הן צבעוניות, שמחות וגמישות עד מאוד. בניגוד לראש השנה ופסח, בהם נהוג להעניק שוקולד במארזים ומתנות יותר רשמיות, בפורים תוכלו ל"צאת מהקופסא".
כך למשל, ניתן לתת לעובדים שלכם פרלינים ממותגים עם הדפס צבעוני ומשגע לבחירתכם החל מפרלין אחד ועד למארז או דווקא לחדש עם אותו השוקולד האיכותי בצורת סוכרייה על מקל.
הפרלין עשוי משוקולד בלגי משובח ויתאים בהחלט גם כשי צנוע לגני ילדים ובתי ספר.

המלצת המערכת: הפכו את ההוצאה להשקעה ונצלו את הפנייה ללקוחות שלכם כדי לספר להם משהו חדש על השירותים שלכם. זה בדיוק הזמן להציע את ההטבה שחשבתם עליה או לתת הנחה לקנייה עתידית.


מוצרים איכותיים במחיר שיורד ככל שהיקף ההזמנה עולה

אצלנו תיהנו ממחירים תחרותיים – פתרון אידאלי לוועדי עובדים וחברות גדולות.  כל הממתקים שלנו מיוצרים לפי הזמנה בתנאי האיכות המחמירים ביותר ויסופקו אליכם כשהם טריים וארוזים הרמטית.

מחכם לכם כאן מבחר ענק של מתנות לפורים: 

סוכריות ממותגות במארזים משלכם עם מבחר מוצרים מקוריים שכולם אוהבים: שוקולד במיתוג אישי בכל גודל והחל מיחידה אחת לאדם (ברכישה בכמויות), תוכלו גם ללהעניק להם עוגיות מזל ממותגות במגוון מארזים או קופסאות פח ממותגות לסוכריות מנטה, אין חוקים :)

נשמח לעזור לכם למצוא את הבחירה מתאימה ביותר. 
דברו איתנו