שוקולדים ממותגים בתפזורת

פרלינים משובחים משוקולד ממותג וטרי, המיוצר במיוחד עבורכם עם עטיפה ממותגת לרכישה סיטונאית.
 כשאתם בוחרים ב-SWEET LOGO תוכלו להיות רגועים בידיעה שנספק לכם מוצר איכותי בדיוק בזמן בהתאם לצרכים שלכם. כמות המינימום לרכישה היא בין 1,000-500 יחידות בהתאם למוצר.
ממהרים? ספרו לנו כמה תהיו ומה התקציב שלכם ונחזור עם הצעת מחיר בדיוק בשבילכם

כאן תמצאו שוקולד ממותג בתפזורת במגוון טעמים נפלאים:
שוקולד ארומה במיתוג שלכם - בדיוק כמו המוצר המוכר
מדלן - פרלין שוקולד חלב במראה מהודר שמחמיא לכל לוגו
באנץ' -  שוקולד משובח במילוי אגוזי לוג
דאבל טוויסט - פרלין שוקולד לב במילוי אגוזים במראה קלאסי
מטבעות שוקולד ממותגים

שוקולד ממותג בסיטונאות – כדאי לדעת:

  • מוצר אידיאלי לכנסים ואירועים
  • מספר טעמים לבחירתכם
  • מיתוג על גבי אריזת הפרלין
  • הנחה קבועה בכל הזמנה חוזרת
  • מוצר כשר

אין כמו שוקולד, זו פשוט עובדה: הוא מתוק, הוא טעים, הוא מעלה חיוך על הפנים ומשאיר תחושה טובה בפנים. זו הסיבה ששוקולדים ממותגים הופכים כל יום למתוק יותר, ומעלים קונוטציות חיוביות כלפי המותג בכל מי שנוגס בהם.

שוקולדים ממותגים הם סיבה למסיבה ומצוינים לכל אירוע חברה, יום גיבוש או כמתנה לעובדים, ללקוחות או לשותפים מוערכים. זהו מעין שי קטן וטעים, שהופך את היום לבהיר יותר ומזכיר לכל מי שנוגס שלמותג שלכם אכפת.

מהם שוקולדים ממותגים?

שוקולדים ממותגים הם שוקולדים, סוכריות או כל סוג של ממתק, מכל הסוגים והמינים, שעטוף בעטיפה הנושאת את הצבעוניות ואת הלוגו של החברה שלכם. כל המטרה היא שהשוקולד הטעים יעשה את דרכו לעובדים שלכם, לשותפיכם, לקהל לקוחותיכם הקיימים ולכל לקוח פוטנציאלי, בכדי להשאיר בפיו ובליבו טעם טוב כלפי המותג, ולהזכיר לו עד כמה אתם מתוקים.

מביצי הפתעה, לשוקולדים בכל הצורות והצבעים, עם כל המילויים והציפויים, האפשרויות הן אינסופיות. כל שיש לעשות הוא לבחור את השוקולד המועדף, להעלות על הדף את העטיפה היפה ביותר ולצאת לדרך. 

למה שוקולדים ממותגים?

שוקולדים ממותגים הם כשמם כן הם: שוקולדים המסייעים לחזק את המיתוג של החברה שלכם. השוקולד בפני עצמו ידוע כאחד מן התענוגות הטובים ביותר, לכן כדאי ואף מומלץ לקשר בין הטעם הטוב, החם והעוטף שלו ובין המותג שלכם.

חשוב להבין, טעם השוקולד מעורר בנו תחושות טובות במספר מובנים: מבחינה גופנית, השוקולד גורם לנו ליהנות מתחושה של הנאה ותענוג בפה, ולקבל מנת אנרגיה הגונה. מבחינה רגשית, השוקולד מעורר בנו אושר, שמחה על הטעם הטוב והנמס שבפה.

כתוצאה מכך, כאשר אנו נוגסים בשוקולד המשתייך למותג מסוים, אנו מפתחים רגשות חיוביים יותר כלפיו, פשוט משום שגרם לנו לחוות רגשות כה טובים וחיוביים כתוצאה מאכילת השוקולד עצמו. נסו להעלות על הדעת מותגים כמו "עלית" או "שטראוס". המחשבה על שוקולד ומתוק מתחברת אליהם כמעט מיד, פשוט משום שהם משווקים שוקולד דרך קבע, ושוקולד הוא ממתק של דבר, שבו תמיד כיף להיזכר.

מתי שוקולדים ממותגים?

שוקולדים ממותגים מתאימים לכל זמן ולכל מקום: הם מצוינים להרמות כוסית ולמפגשים ואירועים לקראת החגים, מצוינים כמתנה לעובדים או כשי ללקוחות החולפים על פני החנות או הדלפק.

כדאי ואף מומלץ שבשולחנות המשרד שלכם יימצאו שוקולדים ממותגים לכל האוהבים, לעובדים רעבים או לקוחות שנאלצים להמתין ומכירים את המותג שלכם לראשונה דרך השוקולד.

כאשר העובדים שלכם מביאים את השוקולדים עמם הביתה, המשפחה והחברים שלהם מתוודעים לשוקולדים הממותגים ועל ידי כך, גם למותג שלכם מחדש. המתיקות של השוקולד "זולגת" אל תוך המחשבה ומייצרת אסוציאציות חיוביות, המושלכות באופן ישיר על מקור השוקולד – הלוא הוא המותג. 


שוקולדים ממותגים מהווים כלי שיווקי מצוין, המסייע להפיץ את השם שלכם בקלות ובתצורה חיובית, המשפיעה על האדם במספר משלבים. מומלץ לשלב את השוקולד באירועי חברה וביומיום, בכדי להשאיר טעם מתוק על העובדים, לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים. 

פרלינים שוקולדים ממותגים

אנו בסוויט לוגו מומחים בייצור פרלינים שוקולדים ממותגים ומשובחים משוקולד טרי ואיכותי שמשאיר טעם טוב לאורחים שלכם.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת או מלאו טופס בקשה להצעת מחיר באתר.