שוקולדים ממותגים בתפזורת

חברתנו Sweetlogo מתמחה בייצור שוקולד ממותג עם לוגו החברה מוטבע על גבי השוקולד / המארז, שוקולד ממותג הוא מתנה נפלאה ללקוחות, מתנה לכנסים, מתנה לאירועים או סתם מתנה מתוקה לחג!

​​ אנו מתמחים בייצור שוקולד ממותג ומארזי שוקולד יוקרתיים ללקוחות ולעובדים, מתנה למנהלים ולקוחות עסקיים.
את השוקולד ניתן לייצר כשוקולד חלבי / מריר / שוקולד לבן. אפשרות להוסיף הדפסה צבעונית על גבי אריזת המוצר באמצעות מדבקה שקופה עם לוגו החברה / כיתוב אישי לבחירה.


פרלינים משובחים משוקולד ממותג וטרי, המיוצר במיוחד עבורכם עם עטיפה ממותגת לרכישה סיטונאית.
 כשאתם בוחרים ב-SWEET LOGO תוכלו להיות רגועים בידיעה שנספק לכם מוצר איכותי בדיוק בזמן בהתאם לצרכים שלכם. כמות המינימום לרכישה היא בין 1,000-500 יחידות בהתאם למוצר.
ממהרים? ספרו לנו כמה תהיו ומה התקציב שלכם ונחזור עם הצעת מחיר בדיוק בשבילכם

כאן תמצאו שוקולד ממותג בתפזורת במגוון טעמים נפלאים:
שוקולד ארומה במיתוג שלכם - בדיוק כמו המוצר המוכר
מדלן - פרלין שוקולד חלב במראה מהודר שמחמיא לכל לוגו
באנץ' -  שוקולד משובח במילוי אגוזי לוג
דאבל טוויסט - פרלין שוקולד לב במילוי אגוזים במראה קלאסי
מטבעות שוקולד ממותגים

שוקולד ממותג בסיטונאות – כדאי לדעת:

  • מוצר אידיאלי לכנסים ואירועים
  • מספר טעמים לבחירתכם
  • מיתוג על גבי אריזת הפרלין
  • הנחה קבועה בכל הזמנה חוזרת
  • מוצר כשר

אין כמו שוקולד, זו פשוט עובדה: הוא מתוק, הוא טעים, הוא מעלה חיוך על הפנים ומשאיר תחושה טובה בפנים. זו הסיבה ששוקולדים ממותגים הופכים כל יום למתוק יותר, ומעלים קונוטציות חיוביות כלפי המותג בכל מי שנוגס בהם.

שוקולדים ממותגים הם סיבה למסיבה ומצוינים לכל אירוע חברה, יום גיבוש או כמתנה לעובדים, ללקוחות או לשותפים מוערכים. זהו מעין שי קטן וטעים, שהופך את היום לבהיר יותר ומזכיר לכל מי שנוגס שלמותג שלכם אכפת.

מהם שוקולדים ממותגים?

שוקולדים ממותגים הם שוקולדים, סוכריות או כל סוג של ממתק, מכל הסוגים והמינים, שעטוף בעטיפה הנושאת את הצבעוניות ואת הלוגו של החברה שלכם. כל המטרה היא שהשוקולד הטעים יעשה את דרכו לעובדים שלכם, לשותפיכם, לקהל לקוחותיכם הקיימים ולכל לקוח פוטנציאלי, בכדי להשאיר בפיו ובליבו טעם טוב כלפי המותג, ולהזכיר לו עד כמה אתם מתוקים.

מביצי הפתעה, לשוקולדים בכל הצורות והצבעים, עם כל המילויים והציפויים, האפשרויות הן אינסופיות. כל שיש לעשות הוא לבחור את השוקולד המועדף, להעלות על הדף את העטיפה היפה ביותר ולצאת לדרך. 

שוקולד ממותג הארוז באריזה מיוחדת עם לוגו החברה שלכם עליו, יכול להכיל עליו מגוון סלוגנים מדליקים או מצחקים של ערכי המותג, למעשה כבר באריזה החיצונית של השוקולד יופיעו ערכי המותג ואפילו ניתן לחרוט על השוקולד עצמו כיתוב או ציור או כל דבר אחר שאתם מעוניינים לקדם ולהציג, לאחר מכן השוקולד נעטף באריזה שקופה לצורך ההבלטה של הכיתוב לעין.

למה שוקולדים ממותגים?

שוקולדים ממותגים הם כשמם כן הם: שוקולדים המסייעים לחזק את המיתוג של החברה שלכם. השוקולד בפני עצמו ידוע כאחד מן התענוגות הטובים ביותר, לכן כדאי ואף מומלץ לקשר בין הטעם הטוב, החם והעוטף שלו ובין המותג שלכם.

חשוב להבין, טעם השוקולד מעורר בנו תחושות טובות במספר מובנים: מבחינה גופנית, השוקולד גורם לנו ליהנות מתחושה של הנאה ותענוג בפה, ולקבל מנת אנרגיה הגונה. מבחינה רגשית, השוקולד מעורר בנו אושר, שמחה על הטעם הטוב והנמס שבפה.

כתוצאה מכך, כאשר אנו נוגסים בשוקולד המשתייך למותג מסוים, אנו מפתחים רגשות חיוביים יותר כלפיו, פשוט משום שגרם לנו לחוות רגשות כה טובים וחיוביים כתוצאה מאכילת השוקולד עצמו. נסו להעלות על הדעת מותגים כמו "עלית" או "שטראוס". המחשבה על שוקולד ומתוק מתחברת אליהם כמעט מיד, פשוט משום שהם משווקים שוקולד דרך קבע, ושוקולד הוא ממתק של דבר, שבו תמיד כיף להיזכר.

מתי שוקולדים ממותגים?

שוקולדים ממותגים מתאימים לכל זמן ולכל מקום: הם מצוינים להרמות כוסית ולמפגשים ואירועים לקראת החגים, מצוינים כמתנה לעובדים או כשי ללקוחות החולפים על פני החנות או הדלפק.

כדאי ואף מומלץ שבשולחנות המשרד שלכם יימצאו שוקולדים ממותגים לכל האוהבים, לעובדים רעבים או לקוחות שנאלצים להמתין ומכירים את המותג שלכם לראשונה דרך השוקולד.

כאשר העובדים שלכם מביאים את השוקולדים עמם הביתה, המשפחה והחברים שלהם מתוודעים לשוקולדים הממותגים ועל ידי כך, גם למותג שלכם מחדש. המתיקות של השוקולד "זולגת" אל תוך המחשבה ומייצרת אסוציאציות חיוביות, המושלכות באופן ישיר על מקור השוקולד – הלוא הוא המותג. 


שוקולדים ממותגים מהווים כלי שיווקי מצוין, המסייע להפיץ את השם שלכם בקלות ובתצורה חיובית, המשפיעה על האדם במספר משלבים. מומלץ לשלב את השוקולד באירועי חברה וביומיום, בכדי להשאיר טעם מתוק על העובדים, לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים. 

פרלינים שוקולדים ממותגים

אנו בסוויט לוגו מומחים בייצור פרלינים שוקולדים ממותגים ומשובחים משוקולד טרי ואיכותי שמשאיר טעם טוב לאורחים שלכם.

שוקולד ממותג כמוצר שיווק לעסק

שיווק העסק שלנו יכול להצליח יותר כאשר הוא יצירתי. אם אנחנו רוצים לשווק את העסק שלנו באופן יצירתי, אנחנו יכולים לעשות שימוש במוצר כמו שוקולד ממותג לשם שיווק העסק שלנו. היתרון של מוצר זה הוא שכמעט כולם אוהבים לאכול שוקולד. אנחנו, יכולים למשל, לרגל חגי תשרי להביא במתנה ללקוחות שלנו אריזת שוקולד במתנה עם המיתוג של העסק שלנו. מתנה זו יכולה להיות ייחודית מאוד והיא מושלמת לראש השנה ולשאר החגים כמו סוכות. 

מה הכוונה בשוקולד ממותג?

הכוונה במוצר כמו שוקולד ממותג, היא בשוקולד שמוטבע עליו הלוגו והשם של העסק שלנו. שוקולד זה נעשה באופן מותאם אישית ואנחנו יכולים גם לבחור את הטעם שלו. אנחנו, יכולים לבחור, שהשוקולד יהיה שוקולד חלב, שוקולד מריר, או שוקולד לבן. אנחנו יכולים לבחור גם להוסיף לממתק זה, שקדים, אגוזי לוז, צימוקים ומכל הבא ליד לפי הטעם האישי שלנו. אנחנו יכולים לבחור גם בשוקולד ללא גלוטן, או בשוקולד ללא סוכר. היופי של המוצר הזה הוא שאפשר להתאים אותו באופן אישי לדרישות שלנו באופן מלא.

איך שוקולד ממותג יכול לשמש אותנו לשיווק העסק שלנו?

שוקולד ממותג יכול לשמש אותנו לשיווק העסק שלנו. כאשר, אנחנו רוצים לשווק את העסק שלנו אנחנו צריכים לעשות זאת באופן מקורי. ככל, ששיווק העסק שלנו, יהיה מקורי יותר כך הוא יהיה יעיל יותר. שיווק מקורי, יכול להיות גם שיווק מותאם אישית. אם אנחנו מחפשים דרכים יצירתיות, ומקרויות לשיווק העסק שלנו, אנחנו יכולים לתת במתנה ללקוחות שלנו שוקולד שנעשה במיוחד בשביל העסק שלנו.

בסופו של דבר, שוקולד הוא דרך טובה מאוד לשווק את העסק שלנו. אם אנחנו רוצים לשווק את העסק שלנו באופן שיהיה ייחודי, כדאי לנו לפתוח את הראש לדרכים שבהן אפשר לשווק אותו. השיווק עצמו יכול להיות ייחודי מאוד וחשוב שהוא יהיה מותאם אישית לקהל הלקוחות שלנו. כך למשל, אם קהל הלקוחות של העסק שלנו הוא משפחות, נשים או ילדים, אז, שיווק באמצעות שוקולד יכול להתאים לנו מאוד.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת או מלאו טופס בקשה להצעת מחיר באתר.

למה לרכוש שוקולד ממותג?

חברות רבות בכל הגדלים משקיעות את מיטב כספן וחשיבה רבה על רעיונות למציאת מתנה מקורית לעובדים שלהם, לרוב חברות אלה מעניקות מתנות לעובדים בחגים מרכזיים כמו – ראש השנה, פסח, ימי הולדת וכו.. ניתן לצרף את השוקולדים הממותגים שעל עטיפתם מודפס לוגו החברה.

בכנסים, אירועי חברה, ימי גיבוש וכדומה נהוג לחלק לאורחים\עובדים מתנה צנועה ניתן לשים בכלי יפה ומכובד שוקולדים ממותגים ולכבד את העוברים והשבים וכך לגרום להם גם להתעניין במוצרי החברה.
בעצם מדובר בפריט מאוד נחמד ומתוק שנועד לקדם את מכירות החברה בדרך מתוקה ומקורית.

צפו במגוון מוצרים מותקים עם אפשרות להדפסה על האריזה >> קישור לעמוד שוקולדים ממותגים

שוקולד ממותג מתאים לאירועים וכנסים!

שוקולדים ממותגים מתאימים לכל סוגי האירועים  זוהי דרך מופלאה לומר תודה לעובדים שלנו או ללקוחות שלנו ולשמח אותם, אפשר לחלק לצוות המורים המסור בחגיגות סוף השנה בלימודים ולאחל ללקוחות שלנו חג שמח או שנה מתוקה!
 לכל זאת ועוד יתאימו שוקולדים ממותגים או מארזי שוקולד ממותגים.

בנוסף למארזי שוקולד למשלוחים וחלוקה, ניתן להזמין פרלינים ממותגים, וכן שוקולד ממותג לאירועים, אנו ממליצים לצורך העצמת האפקט  להדפיס על השוקולד הקדשה או ברכה לכבוד החג או האירוע בו אתם מעניקים את השי, בשביל האורחים מארז מתוק ממותג יהיה חגיגה לחך וגם לעיניים.

שאלה שנשאלת הרבה היא – האם לשוקולדים מודפסים יש טעם אחר?
התשובה היא כמובן כמובן שלא.. השוקולדים שאנחנו מספקים לכל לקוחותינו בעלי טעם נהדר של שוקולד איכותי. (לא משנה בכמה צבעים תרצו להדפיס – ההדפסה לא משפיעה על הטעמים.)

אנחנו ב Sweetlogo עובדים עם יצרני השוקולד הגדולים בארץ ומחפשים בכל יום את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר לספק לכם!
הצבנו לעצמנו מטרה והיא לספק לכם ולעובדים או הלקוחות שלכם שוקולדים מושלמים וטעימים, ברמה גבוהה במיוחד
.