הזמנת עוגיות מזל בהתאמה אישית

הזמינו כאן - בקלות ובפשטות

הזמנת עוגיות מזל בהתאמה אישית

בבקשה מלאו כאן את הפרטים - אנחנו נחזור אליכם להסדרת התשלום :) *מינימום עוגיות להזמנה - 200 יחידות

0.00

עוגיות מזל סיניות בהתאמה מלאה לצרכים שלכם! הדור הבא של הממתק האהוב לכל אירוע או מטרה. ניתן להכניס עד כ-2 משפטים בכל עוגייה, כך שמסר שלכם יועבר באופן מלא. 

משפטים בהתאמה אישית לעוגיות מזל -  הנחיות:

כל פתק מכיל עד  משפטים או 12 מילים –  מעבר לכך יהיה צורך להקטין את הטקסט

  • הוסיפו אימוג'י מתאים: לבבות ♡ , סמיילי , פרחים וכדומה.
  • שלחו את המסר שלכם גם בפורמט PDF - אנחנו ניקח את זה משם

שדרוגים ונתוני מוצר
המחיר הנקוב מתייחס עד ל- 10 משפטים שונים לבחירתכם. ניתן להוסיף עד ל-50 משפטים בתוספת של 50 ש"ח.

כל המשפטים יודפסו בחלוקה שווה לפי הכמות
(למשל: 10 משפטים על 1,000 יחידות – כל משפט יופיע 100 פעמים).

הפתקים מודפסים בשחור/לבן – ניתן לשדרג  לגרפיקה צבעונית בעלות קבועה של 250 ש"ח לכל כמות.

הפתקים מגיעים בהדפסה חד צדדית על הנייר – ניתן לשדרג להדפסה דו צדדית בתוספת קבועה של 150 ש"ח לכל כמות.

הידעתם? עוגיית מזל סינית ידועה כמסורת בסין כבר שנים רבות, אולם היסטוריונים לא יודעים בדיוק לתארך מתי הופיעה עוגיית מזל סינית לראשונה. עוגיית מזל סינית היתה ונותרה דרך להעלות חיוך בדרך מסורתית למי שטועם אותה – הוא גם טועם עוגייה סינית, וגם מקבל בתוכה מסר מרגיע לעתיד.

עוגיות מזל בהתאמה אישית -מה זה?

יש הרבה דרכים לשווק את העסק שלנו ולמתג אותו. אם אנחנו רוצים למתג את העסק שלנו באופן חכם ומקורי אנחנו יכולים לעשות שימוש במוצרי מיתוג ייחודים כמו עוגיות מזל ממותגות. עוגיות אלו יכולות לאפשר לנו למתג את העסק שלנו באופן מקורי וחכם. אין ממש סיבה שנשבור את הראש איך הכי טוב למתג את העסק שלנו. מיתוג פשוט באמצעות עוגיות מזל למשל יכול לאפשר לנו להגיע לקהל לקוחות הרבה יותר גדול.

למה חשוב למתג את העסק שלנו?

חשוב מאוד שנדע למתג את העסק שלנו ונשקיע בכך – כי אז יהיה לנו קל יותר ליצור תדמית חיובית לעסק שלנו. כאשר אנחנו ממתגים את העסק שלנו אנחנו יוצרים קשר בלתי אמצעי עם קהל הלקוחות שלנו ואנחנו יכולים להגיע לקהלים הרבה יותר גדולים. עוגיות מזל ממותגות, או כל מוצר מיתוג אחר יאפשר לנו להגיע להרבה יותר לקוחות באופן חופשי וייחודי מאוד. הקמה של עסק חדש או שיווק של עסק שקיים שנים רבות יכולות להיות אתגר לא פשוט בכלל. בשביל שיהיה לנו קל יותר למתג את העסק שלנו אנחנו צריכים לבחור למתג אותו באופן יצירתי ככל הניתן.

איך אפשר למתג את העסק שלנו?

אז איך אנחנו יכולים למתג את העסק שלנו באופן היעיל והטוב ביותר? אם אנחנו רוצים שהמיתוג של העסק שלנו יישא פירות ויביא לנו עוד לקוחות, אנחנו צריכים לחשוב מחוץ לקופסא. ככל שאיכות המיתוג של העסק שלנו תהיה יצירתית יותר, כך יהיה סיכוי גדול יותר שנוכל להגיע לכמות לקוחות חדשים גדולה יותר. מיתוג על ידי שימוש במוצרי מיתוג כמו עוגיות מזל ממותגות או כובעים ממותגים היא דרך המיתוג הטובה ביותר לרוב העסקים.

בסופו של דבר, חשוב שנהיה מודעים לכך, שאיכות המיתוג והשיווק של העסק שלנו תהיה ייחודית ותאפשר לנו להגיע לכמה שיותר לקוחות. חשוב שאיכות השיווק של העסק שלנו תהיה גבוה ולא כדאי לנו לעשות זאת לבד. אם אנחנו לא יודעים איך למתג או לשווק את העסק שלנו לבד, כדאי לנו לשכור מומחים למיתוג ושיווק שיסייעו לנו.